Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Instagram Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Pastoor Rooijmans overleden

Pastoor Rooijmans overleden

Maandag 19 juni 2023 is op 93-jarige leeftijd pastoor Philip Rooijmans overleden. 
Als pastoor van de Hasselt is hij bij velen bekend. Na zijn emeritaat heeft hij in heel Tilburg parochies geholpen om in te vallen en zeker ook in onze eigen parochie. Hij was zeer graag gezien en stond bekend als een milde en wijze man. 
Totdat dat vanwege zijn hoge leeftijd niet langer meer ging, kwam hij wekelijks in de zondagse en vrijdagse vieringen in de Goirkese kerk. Hij was een voorbeeld voor velen en laat veel mooie herinneringen achter.
Hij zal bijzonder gemist worden.

De uitvaart zal plaatshebben op maandag 26 juni om 10.30 uur in de kerk op het Goirke. 
Vooraf is gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk.