Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Instagram Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Bereikbaarheid Goirkese kerk

Bereikbaarheid Goirkese kerk

De werkzaamheden in de Goirkestraat stonden gepland, en verlopen in 3 fasen. De eerste twee fasen zijn gestart. Deze delen wij graag met u. 

Fase 1: Goirkestraat Zuid (Hasseltstraat t/m Diederikdreef) Halve baan afzetting tot en met Diederikdreef. Dit zal duren van maandag 25 september tot en met vrijdag 17 november.

Fase 2: Diederikdreef tot Goirkese Kerk. Complete wegafsluiting voor gemotoriseerd verkeer. In het weekend zal er enkel halve baan afzetting zijn. Dit duurt eveneens van maandag 25 september tot en met vrijdag 17 november. 

Fase 3 Houdt complete wegafsluiting in voor gemotoriseerd verkeer vanaf Goirkese Kerk t/m Pater Ruttenstraat in. In het weekend zal dit enkel halve baan afzetting betekenen. Deze fase start op maandag 20 november tot en met vrijdag 2 februari 2024.