Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Instagram Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Een Geheim kan oplichten.

Een Geheim kan oplichten.

Wij mensen kunnen op heel verschillende manieren onze houding bepalen ten opzichte van de wereld. We kunnen ons nuchter opstellen en alleen maar willen weten hoe de dingen er uit zien en hoe ze werken. Wat kan ik er mee doen en wat heb ik er aan? Maar we kunnen ook op een andere manier onze wereld bekijken. We kunnen de dingen uit zichzelf laten spreken, niet vanuit hun nut voor ons maar wel vanuit hun eigen waarde. Wat roepen ze op? Welk verhaal vertellen ze mij? 
we kunnen er in een andere sfeer door komen. Een Geheim kan oplichten. Het is niet te analyseren. We hebben er geen woorden voor. We kunnen het hebben over een goddelijke werkelijkheid; we zien iets van 'God' in de werkelijkheid. Als je dan 'God' maar niet als een statisch begrip opvat!
Op 28 augustus gaat het hier over in de gespreksgroep in de huiskamer van de Lucaskerk, aanvang 14.00 uur. Maar we beginnen dit keer in de Mariakapel met een korte meditatie. Die sluit wel aan bij het thema van de middag. 
Voel je welkom! Aanmelden is niet nodig.