Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Laatste parochieblad - aanmelden digitale nieuwsbrief

Laatste parochieblad - aanmelden digitale nieuwsbrief

Eind november 2017 verschijnt het allerlaatste parochieblad. Vanaf dan willen we u graag op de hoogte houden van alle nieuwsberichten via de mededelingen achterin de kerk en de maandelijkse digitale nieuwsbrief. 

Ontvangt u de digitale nieuwsbief af? Dan hoeft u niets te doen, u blijft de digitale nieuwsbrief ontvangen. Ontvangt u nog geen nieuwsbrief digitaal, maar stelt u dit wel op prijs? Meld u zich dan aan via een van onderstaande emailadressen, gekoppeld aan de locatie van uw keuze. 

Voor toren De Bron / Het Goirke: debronhetgoirke@parochiepeerkedonders.nl
Voor toren De Vlaspit: devlaspit@parochiepeerkedonders.nl
Voor toren De Montfort: montfort@parochiepeerkedonders.nl
Voor toren Frater Andreas: fraterandreas@parochiepeerkedonders.nl