Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Als je geen liefde hebt voor elkaar...

Als je geen liefde hebt voor elkaar...

Op zondag 15 mei om 11.00 uur vindt de Eerste Presentatieviering Communicanten plaats in de Lucaskerk.

Beste ouders,
´Als je geen liefde hebt voor elkaar, leef je buiten Gods gloria´. 
Misschien hebben jullie dit lied zelf als kind lang geleden ook nog wel gezongen?!?!
Jezus gaat het om de liefde. Liefde voor het leven (met God) en liefde voor elkaar. Maar Jezus gaat het ook om liefde voor elkaar. Leren zeggen dat je gelooft in jezelf en in anderen, ook al aat er wel eens iets niet goed. 
Over de liefde gaat het in de gezinsviering van 15 mei, 11.00 uur in de Lucaskerk.
Wij willen alle communicanten en hun gezinnen van harte uitnodigen voor deze viering. 
Halverwege de viering stellen de communicanten zich voor aan alle mensen van de kerk.
Op het einde van de viering delen ze hun liefde op een 'heerlijke manier' uit. 
Graag dus tot binnenkort!
Groeten an de werkgroep Gezinsvieringen en Eerste Communievoorbereiding.
PS: op 19 juni is er weer een gezinsviering waarin je je voorstelt. Die is dan in de kerk van het Goirke. Maar die viering is natuurlijk weer anders! En zo gaan we de kerken van onze parochie verder rond!