Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Kleuterkerk zondag 13 maart 2022

Kleuterkerk zondag 13 maart 2022

                       Uitnodiging Kleuterkerk

                        Zondag 13 maart 2022 in de St. Lucaskerk

                                       Lage Witsiebaan 91, Tilburg

      Vanaf 15.45 uur is de kerk open en om 16.00 uur gaan we beginnen.


We gaan samen liedjes zingen, kaarsjes aansteken en lezen het scheppingsverhaal!
 

We lezen dan het verhaal over hoe God onze aarde maakte. We noemen dat het scheppingsverhaal. Heb je een plantje, een bloemetje of kun je er zelf eentje maken? Dan mag je die meenemen en bouwen we zelf onze eigen wereld.

Wil je graag een kaarsje aansteken voor een bijzonder iemand of een speciale gebeurtenis, vul dan het gedachtebriefje in ( hieronder te downloaden) en geef dit vóór de viering aan één van onze werkgroepleden. Jij mag dan, samen met ons, een kaarsje aansteken aan het begin van de viering. 
Ben je je gedachtebriefje vergeten, dan ligt er altijd nog een gedachtebriefje in de kerk die je kunt invullen. 


Graag tot zondag 13 maart 2022!
Werkgroep kleuterkerk


Download hier de uitnodiging en het gedachtebriefje