Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Eerste Communie in onze parochie

Eerste Communie in onze parochie

Beste ouders, beste kinderen!

Als je je Eerste Communie doet, kies je ervoor om je aan te sluiten bij Jezus.
Jezus is voor christenen de meest wijze leraar. Hij vertelt ons over ´goed samenleven´. Jezus vertelt ons ook over God. Over Kracht die je kunt voelen als je samen bidt, over een liefdeskracht die vijanden tot vrienden maakt. 

Vanwege corona hebben wij de Eerste Communievoorbereiding voor een tijd moeten uitstellen. Inmiddels gaat de lucht opklaren. We zijn hoopvol dat we weer gemakkelijker bij elkaar kunnen gaan komen. We gaan starten met de Eerste Communievoorbereiding, aangestuurd door de ene nieuwe werkgroep voor de hele Parochie Peerke Donders (waaronder valt: de Lucaskerk, de Montfortkerk, de Petrus Donderskerk en de kerk van het Goirke). 
Als je graag met ons mee doet, dan kun je dat laten weten door een mail te sturen naar 
eerstecommunie@parochiepeerkedonders.nl .
Daarna krijg je van ons een aanmeldformulier. Voel je welkom! 

Noteer alvast de informatieavond over de Eerste Communie: dinsdag 8 maart in de Petrus Donderskerk, Enschotsestraat 124 van 20.00 uur tot 21.15 uur.