Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Licht in het duister

Licht in het duister

Onze parochie houdt samen met de protestante gemeenschappen Geredja Indjili Maluku en Gereja Kristen Indonesia Nederland een Oecumenische viering in de St. Lucaskerk, aanstaande zondag 16 januari om 11.00 uur. Dit in de "Week van gebed voor de eenheid van de christenen". 

Het thema van de viering is "Licht in het duister". 

Voorgangers tijdens deze viering zijn Peter Derks vanuit onze eigen parochie, Ds. Alex Nikijuluw vanuit de Geredja Indjili Maluku gemeenschap en Ds. Marla Winckler-Huliselan vanuit de Gereja Kristen Indonesia Nederland gemeenschap. 

Vanwege de strenge coronamaatregelen en het verdelen van de plaatsen, is er in de kerk zelf maar plaats voor 25 parochianen. 
U kunt wél deze bijzondere viering bijwonen via de livestream.
Het boekje kunt u hier downloaden