Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Uitje medewerkers parochiecentrum Frater Andreas

Uitje medewerkers parochiecentrum Frater Andreas

Donderdag 22 juli 2021 dronken de medewerkers van het parochiecentrum Frater Andreas gezellig een kop koffie met een lekker stuk gebak bij café Het Wandelbos. Lekker buiten in de schaduw van de parasol. 
Een dergelijke ontspannen uitje hebben we in het afgelopen corona-jaar helaas moeten missen. Fijn om zo ook weer een keer bij elkaar te kunnen zijn.