Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

40-jarig jubileum Marijn van de Laar

40-jarig jubileum Marijn van de Laar

40-jarig jubileum Marijn van de Laar pastor in Tilburg 

Zondag, 30 mei 2021, vierde pastor Marijn van de Laar zijn 40-jarig jubileum als pastor in Tilburg. Om 11.00 uur werd er een speciale, feestelijke viering gehouden in de St. Lucaskerk. 

Vanwege de nog steeds geldende coronamaatregelen was   het onmogelijk om iedereen die dat wilde, fysiek toe te   laten in de kerk. De viering werd daarom via een   livestream uitgezonden. U kunt deze feestelijke viering nog   terugkijken, dat kan hier. Mocht de link niet werken, dan   kunt u naar www.kerkdienstenlivestreams.nl gaan en de video starten. 

Voor deze speciale viering is een boekje gemaakt, dat u  hier kunt downloaden

Voor meer informatie en cadeautip verwijzen wij u graag naar de nieuwsbrief van 15 en 16 mei 2021.