Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Livestream eucharistieviering St. Lucaskerk vanwege Pinksteren.

Livestream eucharistieviering St. Lucaskerk vanwege Pinksteren.

Vandaag, zondag 31 mei, vieren we in besloten kring Pinksteren in de Lucaskerk. Om 11.00 uur wordt de besloten eucharistieviering via livestream uitgezonden. Voorgangers zullen zijn pastor Marijn van de Laar en pastoraaal werker Sjack Willemen. De zang zal verzorgd worden door Anita van Abeelen, met begeleiding op orgel en piano door Harrie Swinkels. 

U kunt de viering live meemaken via deze link of via www.kerkdienstenlivestreams.nl. en daar de juiste viering aanklikken. 

Wilt u onze parochie een gift doen, dan kan dit op rekeningnummer
NL 28 RABO 0304 9188 57 ten name van parochie Peerke Donders te Tilburg. Wij willen u daarvoor onze hartelijke dank uitspreken!