Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Vormselinformatieavond 19 maart 2019

Vormselinformatieavond 19 maart 2019

Alle kinderen uit de hele parochie die qua leeftijd in groep 8 zitten kunnen meedoen aan het vormseltraject 2019. Meer weten? Op dinsdagavond 19 maart is in de St. Lucaskerk om 19.00 uur een informatieavond voor kinderen en ouders/verzorgers. De avond duurt tot 20.30 uur. Aanmelden is niet nodig. 
Kinderen die ingeschreven staan in onze parochie en die geboren zijn tussen 01-08-2006 en 31-10-2007 krijgen binnenkort een uitnodiging per brief. 
Wil je meer informatie of heb je vragen? Dan kun je mailen naar: 
pastor.paulien.vanbohemen@parochiepeerkedonders.nl