Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Nieuw lid parochiebestuur

Nieuw lid parochiebestuur

Met ingang van 1 november 2018 is voor een periode van vier jaar Evelien Zweekhorst - Wansink benoemd tot lid van het parochiebestuur. Zij gaat daar de taak van secretaris op 
 zich nemen. De huidige secretaris (Theo Marcelis) blijft wel lid van het parochiebestuur. Evelien is met name in toren Frater Andreas bekend van de maandelijkse gezinsvieringen. Ook is zij lid van de vormselwerkgroep en draagt ze de zorg voor onze ledenadministratie. 
We mogen heel blij zijn met deze kundige en betrokken parochiaan als nieuw lid van het parochiebestuur.