Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg Parochie Peerke Donders, Tilburg
Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Twitter Parochie Peerke Donders uit Tilburg op Facebppl

Pastor Monic Jansen met pre-pensioen

Pastor Monic Jansen met pre-pensioen

Pastor Monic Jansen heeft het besluit genomen om   met vervroeg pensioen te gaan.Haar man Ron is al met pensioen. En de knieoperatie die Monic 4 jaar geleden moest ondergaan heeft uiteindelijk niet het
gewenste resultaat opgeleverd. 

Zondag 26 augustus gaan we afscheid nemen van Monic met een viering en receptie in de St. Lucaskerk. In de nieuwsbrief van augustus krijgt u een uitgebreide terugblik op de lange periode dat Monic aanvankelijk in de frater Andreasparochie en later in de parochie Peerke Donders actief is geweest. 

Maar voor nu alvast: schrijf de datum in uw agenda: zondag 26 augustus 2018 om 11.00 uur in de St. Lucaskerk!